Biografie

Vítej na mojich stránkách!

Bylo léto roku 1996, kdy jsem se začal zajímat o hip hop a udělal jsem svůj první piece. Graffiti se stalo součástí mýho života a tak tomu je dodnes. V roce 2002 jsem se dostal k rapu přes mýho homeboye Beeho ze ZeměVzduch crew a od tý doby jsem piloval svý skills. První single na vinylu vyšel v roce 2007 a nesl název Paragraff 257b. Další a plnohodnotný album New Shit on the Block, který zmasteroval Risto, vyšlo o rok později a obsahoval 14 treků. Následně v roce 2011 vyšel mixtape Fake no more, který si můžeš stáhnout v sekci Hudba. 

Mezitím jsem založil v roce 2011 se Saxem formaci MVP a ve stejný rok jsme vydali CD Deep Throat, které obsahovalo 16 treků a o master se postaral Tomáš Sochůrek. Poté v roce 2013 posíláme ven další album s názvem Pedal to the Metal, na kterým je 14 treků. 

V roce 2014 vznikla kapela ESF (EastForce) společně s Lukem Bee a vzápětí proběhl release další desky 5. Patro, na který najdeš 9 věcí. Master: Sax.

V roce 2015 jsem si splnil dlouholetý sen a vydal jsem svoje první sólo album Hlas Barev, které obsahuje 13 songů a skvělou práci na masteru odvedl Onřej Žatkuljak. Koukej to podpořit ať můžou vznikat další věci! 🙂

Mezitím jsem stihl nějaký hostovačky na deskách Střepy, HPTN 2, Pablo Diablo, Oliwer Lowe, Soundtrack, Slyšíš dobře?!, Apokalypsa, Acme 1911, Dave a Sony.

Jako hosti se za mojí kariéru objevili Dizzastarr, LA4, eLKa, Rest, Delik, Noemi, Acme, MC Bee, Monika Bagárová, Berezin, Škugy. Producenti: DJ Wich, DJ Fatte, Mike Trafik, Inphy, DTonate, Kenny Rough, Dalda, Talpas, JSM, Sax a další…

Všechny alba si můžeš poslechnout v sekci Hudba a koupit v Shopu.